Z przyjemnością rekomendujemy Agencję ZOE Advertising jej obecnym i przyszłym Klientom, jako firmę godną zaufania i otwartą na współpracę, gwarantującą sukces i zadowolenie.

Współpraca naszej firmy z agencją ZOE Advertising przebiega bardzo pomyślnie już od wielu lat. Kolejny rok z rzędu ZOE zorganizowało dla nas imprezę Christmas Party.
Agencja dała się poznać jako firma profesjonalna, świetnie przygotowana i w pełni zaangażowana w powierzone jej zadania, do których należało m.in.:
-wybór miejsca imprezy
-opracowanie koncepcji i przygotowanie scenariusza imprezy,
-aranżacja sali i miejsca (nagłośnienie, oświetlenie sali),
-zapewnienie oprawy artystycznej wieczoru,
-przygotowanie konkursów i animacji o tematyce świątecznej,
- zapewnienie zabawy dyskotekowej z DJ-em,
-przygotowanie reportażu fotograficznego z imprezy,
-propozycja i zakup upominków dla każdego z Gości, nawiązujących do świątecznego tematu imprezy.

Nowością na imprezie było specjalnie przygotowane stoisko fotograficzne, gdzie nasi Pracownicy sami mogli robić sobie zdjęcia z użyciem zabawnych rekwizytów. Zdjęcia produkowano na miejscu, dzięki czemu nasi Goście zabierali foto-pamiątki z imprezy od razu ze sobą.

Wysoko oceniamy zespół agencji ZOE Advertising, jego skuteczne i zaangażowane działanie na rzecz naszej firmy. Z przyjemnością rekomendujemy Agencję ZOE Advertising jej obecnym i przyszłym Klientom, jako firmę godną zaufania i otwartą na współpracę, gwarantującą sukces i zadowolenie.

Beata Korduszewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu , GEBO,

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress