Szczególnie pozytywną cechą działalności Agencji jest pełne zaangażowanie się w projekt i szybkość reakcji. Polecamy usługi firmy ZOE Advertising, jako wiarygodnego i wysoce  profesjonalnego partnera w dziedzinie wydarzeń specjalnych.

Agencja ZOE Advertising zorganizowała i przeprowadziła w dniu 28 listopada 2013r. oficjalne otwarcie nowego budynku Szpitala dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Zorganizowana przez agencję uroczystość w szpitalu odbywała się z okazji oddania do użytku przez Szpital jednych z najnowocześniejszych w Polsce pomieszczeń, m.in nowoczesnego i jedynego na Mazowszu dziecięcego SOR-u.
W uroczystym otwarciu nowego budynku udział wzięli przedstawiciele środowiska medycznego i władz lokalnych, Kancelaria Prezydenta RP, przedstawiciele Zarządu Województwa Mazowieckiego, Radni Województwa Mazowieckiego, Wojewoda Mazowiecki, a także posłowie i senatorowie oraz media. Nowe sale poświęcił biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej Marek Solarczyk.

Do zadań agencji należało:
-opracowanie pomysłu i scenariusza uroczystości,
-organizacja i koordynacja całości wydarzenia,
-stała współpraca z władzami i rzecznikiem szpitala,
-współpraca z działem administracji szpitala,
-współpraca z przyszpitalną szkołą podstawową w temacie oprawy artystycznej "Otwarcia"
-przygotowanie "przecięcia wstęgi",
-obsługa cateringowa (uroczyste, eleganckie menu, dekoracje kwiatowe i profesjonalna kelnerska obsługa),
-zapewnienie wykwalifikowanego Konferansjera,
-projekt i produkcja materiałów, w tym roll-upy Szpitala oraz Sponsorów: ARUP, WARBUD SA, TEHAND,
-zapewnienie obsługi fotograficznej.

Agencja przez parę miesięcy współpracowała z nami, przeprowadzała konsultacje, doradzała, elastycznie podchodząc do wszelkich zmian. Szczególnie pozytywną cechą działalności Agencji jest pełne zaangażowanie się w projekt i szybkość reakcji. Polecamy usługi tej firmy ZOE Advertising, jako wiarygodnego i wysoce profesjonalnego partnera w dziedzinie wydarzeń specjalnych.

Magdalena Stachurska-Turos, DyrektorSzpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza,

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress